Вітаю Вас Гость | RSS Четвер, 19 Квітня 2018, 21:41
Переключить язык на Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайта
Останній номер

Меню журнала
Пошук
Теги
Опитування
Який критерій при формулюванні вимог до опублікування результатів дисертацій є першочерговим?
Всього відповідей: 230
Корисні посилання
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 20 21 22 23 24 25 »

     Невід'ємною частиною наукової діяльності є робота з текстами наукових статей, доповідей, монографій та інших наукових публікацій, виданих як традиційним способом на папері, так і в електронному вигляді (так званий електронний ресурс). Робота з документами в електронному вигляді дає ряд додаткових можливостей, як, наприклад, автоматизація пошуку інформації і її систематизація. У процесі наукової праці та підготовки власних публікацій дослідник зіштовхується з такими завданнями, як створення колекцій публікацій, систематизація й складання їхнього бібліографічного опису; створення коротких рефератів, анотацій і позначок при аналізі результатів, викладених у наукових публікаціях. При написанні власних наукових праць перед ученим повстає задача цитування раніше відомих результатів ... Читати далі »

Просмотров: 552 | Добавил: dm_ageyev | Дата: 13 Березня 2012

Шановні колеги, в м. Тімішоара (Румунія) 15-16 листопада 2012 року відбудеться Міжнародний симпозіум з електроніки та телекомунікацій ISETC 2012. Прийняті документи, представлені на симпозіумі, будуть включені в IEEE Xplore.
Міжнародний симпозіум збере учасників з академічних і промислових кіл, щоб представити свої досягнення в галузі електроніки та телекомунікацій. Симпозіум організовує факультет електроніки та телекомунікацій політехнічного університету з м. Тімішоара та Асоціація інженерів-електриків з Тімішоара під егідою підрозділу IEEE в Румунії, IEEE Communications Society Німеччини і Академії технічних наук Румунії. Теми, що охоплюються: • Комунікації • Освіта • Електронні схеми • Вбудовувані системи • Прилади та вимірювання • Мікрохвильові печі • Нейронні мережі •  Робототехніка • Сигнали та зображення і т.ін. Більш детальна інформація на ... Читати далі »
Просмотров: 476 | Добавил: avlem | Дата: 11 Березня 2012

Шановні колеги, на кафедрі телекомунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки 15 травня 2012 року в ауд. 310 буде проводитись відкритий науковий семінар "Проблеми математичного моделювання телекомунікаційних систем" (http://nrdl.org.ua
 
Початок семінару о 11:00.
Основні напрямки роботи семінару: 
- теорія систем як основа побудови телекомунікацій;
- моделі телекомунікаційних систем (ТКС), які представлені в просторі станів;
- тензорне моделювання телекомунікаційних систем і мереж;
- моделі аналізу структурної та функціональної стійкості ТКС з використанням теорії біфуркацій та теорії катастроф;
- фрактальне моделювання процесів в ТКС;
- симпліціальні моделі ТКС.
 
Кращі доповіді, пред ... Читати далі »
Просмотров: 552 | Добавил: avlem | Дата: 09 Березня 2012

Поздоровляємо членів редколегії - докторів наук Коляденко Ю.Ю. та Тітаренко Л.О. з присвоєнням вченого звання професор! Бажаємо подальших творчих успіхів та здоров'я!

Керівництво е-журналу "Проблеми телекомунікацій" 

Просмотров: 395 | Добавил: avlem | Дата: 28 Лютого 2012

Шановні колеги, в період з 15 по 18 жовтня 2012 року в м. Рим (Італія) буде проходити Міжнародний симпозіум "Telecommunications Network Strategy and Planning" - Networks 2012. На симпозіумі будуть обговорюватися існуючі та перспективні технології, методи, стратегії, норми і політики, які використовуються в мережах майбутніх поколінь. Основні проблемні питання включають проектування мереж та методи планування, маршрутизації транспортних потоків, рішення щодо конвергенції проводових та безпроводових інфраструктур і платформ для відео послуг.
 
Напрямки роботи симпозіуму (мовою оригіналу):
 
Network Design and Planning Methods

network design ... Читати далі »
Просмотров: 447 | Добавил: avlem | Дата: 12 Лютого 2012

Шановні колеги, в період з 25 по 30 березня 2012 року в м. Орландо (США) відбудеться тридцять перша щорічна Міжнародна конференція з комп'ютерних комунікацій (IEEE INFOCOM 2012).
 
На конференцію IEEE INFOCOM 2012 приймаються доповіді, що відображають істотний внесок в дослідження в області комп'ютерних мереж і передачі даних. Доповіді можуть присвячуватися питанням щодо мережної архітектури, проектування, експлуатації, аналізу, вимірювання і моделювання. Більш детальна тематика доповідей наступна (мовою оригіналу):
 
Ad hoc mobile networks;
Addressing and location management;
Broadband access technologies;
Capacity planning;
Cellular and broadband wireless nets;
Cognitive radio networking;
Congestion control;
Content-based network service; ... Читати далі »
Просмотров: 480 | Добавил: avlem | Дата: 03 Лютого 2012

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Шостої Міжнародної конференції «Проблеми телекомунікацій - 2012» (ПТ-12) та 4-ої Студентської науково-технічної конференції (СК-12), присвячених Дню науки та Всесвітньому дню телекомунікацій, які відбудуться в м. Києві 24-27 квітня 2012р. на базі Інституту телекомунікаційних систем і НДІТ НТУУ «КПІ» за адресою: пров. Індустріальний 2, корп. 30, м. Київ, Україна, 03056. Тези та тексти статей просимо надіслати в оргкомітет до 10.03.12 р. За результатами конференції кращі доповіді будуть рекомендовані для оформлення публікації в Міжнародному науково-технічний журналі «TELECOMMUNICATION SCIENCES».

Детальну інформацію і приклад оформлення тезисів ви можете отримати тут.
... Читати далі »
Просмотров: 537 | Добавил: avlem | Дата: 31 Січня 2012

Шановні колеги, з 26 по 27 квітня 2012 року відбудеться Російська науково-технічна конференція «Інформатика і проблеми телекомунікацій», присвячена Дню радіо

Організатори: Регіональна громадська організація «Сибірське науково-технічне товариство радіотехніки, електроніки і зв'язку ім О.С. Попова», Сибірський державний університет телекомунікацій та інформатики, Міжнародна академія інформатизації.Робота конференції буде проходити за наступними секціями:

Інформатика;
Інформатика і математичне моделювання;
Антени та НВЧ-пристрої;
Автоматична комутація та мережі зв'язку;
Обчислювальні системи;
Генераторні установки електроживлення;
Радіовиміри;
Мобільні системи;
Інформологія і соціальна інформатика;
Звукове, телевізійне мовлення і засоби мультимедіа;
Багатокана ... Читати далі »
Просмотров: 413 | Добавил: avlem | Дата: 31 Січня 2012

Шановні колеги, Севастопольський національний технічний університет (СевНТУ) з 23 по 27 квітня 2012 проводить 8-у Міжнародну молодіжну науково-технічну конференцію "Сучасні проблеми радіотехніки та телекомунікацій РТ-2012". На конференцію запрошуються студенти, аспіранти та вчені у віці до 35 років. Вік співавторів не обмежений.
 
ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ
 
1. Радіотехнічні системи та пристрої.
2. Телекомунікаційні системи та мережі.
3. Застосування радіотехнічних і телекомунікаційних систем.
4. Антени та пристрої мікрохвильової техніки.
5. Вимірювання і контроль параметрів сигналів, ланцюгів, матеріалів і технологічних процесів.
6. Методи і засоби цифрової обробки інформації і ... Читати далі »
Просмотров: 510 | Добавил: avlem | Дата: 06 Грудня 2011

Шановні колеги, в період з 17 по 21 січня 2012 року Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій проводить п'ятий міжнародний науково-технічний симпозіум "Нові технології в телекомунікаціях" в с. Вишків Івано-Франківської області.
 
Тематичні напрямки симпозіуму
 
1. Актуальні питання побудови сучасних телекомунікаційних систем: супутникового та радіорелейного зв'язку, безпроводового широкосмугового зв'язку, ВОЛЗ, систем обробки інформації, апаратно-програмних комплексів.
2. Теоретичні аспекти створення та методи оптимізації сучасних телекомунікаційних систем: модуляція, кодування, обробка сигналів, управління та програмне забезпечення-ня.
3. Економіка та менеджмент галузі зв'язку.
Більш детальна інформа ... Читати далі »
Просмотров: 442 | Добавил: avlem | Дата: 05 Грудня 2011


Наукометричні бази
Календар
Прийом статей у 21-й номер: до 01.12.2017 р.
--------------------------------
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Ми в соц. мережах

Відвідувачі сайту
Час відвідування
Copyright MyCorp © 2018
Яндекс цитирования Page Rank Check
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0