Вітаю Вас Гость | RSS Четвер, 15 Листопада 2018, 17:50
Переключить язык на Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайта
Останній номер

Меню журнала
Пошук
Теги
Опитування
Якими повинні бути фахові видання щодо тематики публікацій?
Всього відповідей: 139
Корисні посилання
Головна » 2014 » Грудень » 22 » Оновлено показники е-журналу «Проблеми телекомунікацій» в РІНЦ
19:21
Оновлено показники е-журналу «Проблеми телекомунікацій» в РІНЦ

Шановні читачі! Наукова електронна бібліотека eLIBRARY.RU оновила дані Російського індексу наукового цитування (РІНЦ) за 2013 рік, який охоплює статистику публікацій багатьох вітчизняних і закордонних наукових журналів та збірників статей.

Наведемо рейтинг журналів за такими основними показниками:

1. За імпакт-фактором РІНЦ серед усіх наукових видань України

З 858 наукових видань, представлених в РІНЦ eLIBRARY.RU, е-журнал «Проблеми телекомунікацій» має другий за величиною імпакт-фактор РІНЦ (табл. 1). За підсумками 2012 року*, коли було охоплено менше 700 українських видань, в подібному рейтингу наш е-журнал займав 25 місце, а серед видань м. Харкова - 5 місце.

Таблиця 1. Рейтинг українських журналів за імпакт-фактором РІНЦ

2. За імпакт-фактором РІНЦ серед усіх видань (у т.ч. закордонних), що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

За цим рейтингом наш е-журнал впевнено лідирує, випередивши багатьох більш іменитих видань (табл. 2). У рейтингу за 2012 рік* е-журнал «Проблеми телекомунікацій» посідав друге місце серед українських видань (тематика «Зв'язок»).

Таблиця 2. Рейтинг журналів за імпакт-фактором РІНЦ, що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

3. За дворічним імпакт-фактором РІНЦ серед усіх видань (у т.ч. закордонних), що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

За цим показником наш журнал також на першому місці (табл. 3). Для порівняння, рік тому* е-журнал «Проблеми телекомунікацій» займав четвертий рядок в подібному рейтингу.

Таблиця 3. Рейтинг журналів за дворічним імпакт-фактором РІНЦ, що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

4. За дворічним імпакт-фактором РІНЦ без самоцитування серед усіх видань (у т.ч. закордонних), що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

У даному рейтингу е-журнал «Проблеми телекомунікацій» знаходиться на третьому місці, трохи поступившись першим двом виданням (табл. 4).

Таблиця 4. Рейтинг журналів за дворічним імпакт-фактором РІНЦ без самоцитування, що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

5. За дворічним імпакт-фактором РІНЦ з урахуванням самоцитування з усіх джерел серед усіх видань, що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

За даним показником е-журнал «Проблеми телекомунікацій» знову очолює рейтинг наукових видань за 2013 рік (табл. 5).

Таблиця 5. Рейтинг журналів за дворічним імпакт-фактором РІНЦ з урахуванням самоцитування з усіх джерел, що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

6. За п'ятирічним імпакт-фактором РІНЦ серед усіх видань, що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

У даному рейтингу наш е-журнал займає перший рядок як з урахуванням самоцитування (табл. 6), так і без нього (табл. 7). Нагадаємо, що за 2012 рік* видання «Проблеми телекомунікацій» також очолювало подібний рейтинг.

Таблиця 6. Рейтинг журналів за п'ятирічним імпакт-фактором РІНЦ з урахуванням перекладної версії, що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

Таблиця 7. Рейтинг журналів за п'ятирічним імпакт-фактором РІНЦ з урахуванням перекладної версії без самоцитування, що спеціалізуються на публікації статей з тематики «Зв'язок»

Вітаємо авторів, читачів і редколегію е-журналу з підвищенням рейтингу нашого видання і сподіваємося, що показники за 2014 будуть лише покращуватися.

За даними наукової електронної бібліотеки eLIBRARY.RU на кінець 2014 року в переліку найбільш цитованих публікацій співробітників Харківського національного університету радіоелектроніки три статті з нашого е-журналу входять до п'ятірки кращих статей (табл. 8), п'ять публікацій розміщені в десятці найбільш цитованих статей, вісім статей включені до першої двадцятки найбільш популярних при цитуванні публікацій. Роком раніше** в п'ятірці найбільш цитованих публікацій були присутні дві статті з е-журналу «Проблеми телекомунікацій», а в двадцятці їх було лише п'ять.

Таблиця 8. Перелік найбільш цитованих публікацій співробітників Харківського національного університету радіоелектроніки (на кінець 2014 року)

І наостанок, за 2014 рік показники цитування статей співробітників ХНУРЕ за даними наукової електронної бібліотеки eLIBRARY.RU (гіперпосилання) помітно збільшилися: з 84 до 246. Число статей, викладених в eLIBRARY.RU, збільшилося з 478 до 986. Загальне місце ХНУРЕ в рейтингу наукових та освітніх установ м. Харкова відповідає шостій позиції (табл. 9), хоча за підсумками 2013 року** наш університет займав п'яте місце.

Таблиця 9. Показники цитування статей наукових та освітніх установ м. Харкова за даними наукової електронної бібліотеки eLIBRARY.RU (на кінець 2014 року)

Варто додати, що в загальному рейтингу цитування співробітників наукових та освітніх закладів України ХНУРЕ займає 42-е місце.

 

* Місце е-журналу "Проблеми телекомунікацій" у рейтингу eLIBRARY.RU за імпакт-фактором РІНЦ (оновлено)

**  Харківський національний університет радіоелектроніки та е-журнал «Проблеми телекомунікацій» в Російському індексі наукового цитування

Переглядів: 351 | Додав: avlem | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Наукометричні бази
Календар
Прийом статей у 22-й номер: до 01.06.2018 р.
--------------------------------
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Ми в соц. мережах

Відвідувачі сайту
Час відвідування
Copyright MyCorp © 2018
Яндекс цитирования Page Rank Check
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0